Наші свята та розваги

"Новорічний карнавал"

Новий рік - одне з найулюбленіших свят усіх дітей. Вони щиро вірять у дива і з нетерпінням заглядають під ялинку в пошуках подарунків. Безсумнівно у всіх дорослих залишилися найтепліші і найсвітліші спогади про це свято, тому ми намагаємося зробити все можливе, щоб і Ваш малюк із задоволенням згадував новорічні свята. Цьогоріч  28 грудня 2019 року наш заклад відвідали Дід Мороз та Снігурка, вони передали дітям солодощі та створили веселу атмосферу свята.

"Свято врожаю"

1 листопада 2019 року у нашому дошкільному навчальному закладі "Ромашка" відбулося "Свято врожаю". Усі дітки із задоволенням співали пісні, читали вірші, прославляли Осінь за її красу та щедрість. Захват гядачів викликало дефіле овочів,  цікаво та артистично виконав свою роль Урожай!

Випускний бал «Україно, ми твоя надія, Україно, ми твоя любов!»

Закінчення дитячого садка - одна з найважливіших подій у житті дитини, тому завжди дуже хочеться, щоб захід з цієї нагоди вийшов особливим, щоб свято назавжди врізалося в дитячу пам'ять яскравою картинкою.

7 липня 2019 року в ДНЗ "Ромашка" одинадцять дошкільнят стали вже дорослими, отримали перший свій диплом випускника і відгуляли свій перший випускний бал «Україно, ми твоя надія, Україно, ми твоя любов!»